تبلیغات در اینترنتclose
مستند شیطان پرستی
زمان جاری : یکشنبه 25 آذر 1397 - 9:45 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

تعداد بازدید 74
نویسنده پیام
alireza
آنلاین

ارسال‌ها : 75
عضویت: 30 /4 /1393
محل زندگی: بهارستان
سن: 13
تشکر شده : 23
مستند شیطان پرستی
تعدادی از جملاتی عبارتند از :

√ خودت را به كوچه علی چپ نزن
√ تا 3 نشه بازی نشه
√ ورق بی بی در بازی حكم
√ حسن كچل
√ اتل متل تو توله ، گاو حسن چجوره ، ...
√ استفاده از اسم \"غضنفر\" بعنوان سوژه جك
√ و ...

** همانطور كه می دانید دكتر رائفی پور عزیز در چندین سخنرانی خود به این مطلب اشاره كرده اند كه ، 15 نفر نخبه و به قول معروف مغز متفكر حدود 6 سال نشسته اند و همین یك دلاری به ظاهر ساده را طراحی كرده اند ، ( لینك دانلود مقاله یك دلاریی - [دانلود] ) اون وقت ساختن این گونه حرف و حدیثها دیگه یه مسئله ساده است .

* شما هر چقدر به عقب تر برگردید و ریشه های این جملات را جستجو كنید ، متوجه می شوید كه این گونه جملات نه ریشه در فرهنگ و نه در دین ما دارد و كاملا برای شما روشن می شود كه از بیرون و از خارج به فرهنگ و دین ما اضافه شده اند .

√ خودت را به كوچه علی چپ نزن :

منظور از استفاده از كلمه \"علی\" می تواند حضرت علی (علیه السلام) یا رهبر عزیزمان سید علی خامنه ایی باشد ، یكی از اهداف اصلی و شاید مهمترین هدف طراحان این جملات ائمه اطهار و رهبری و اسلام هست . در حال حاضر سیبل مقابل آنها فقط اسلام و مسلمانان است و دین ها و فرقه های دیگر را در برابر با اسلام قابل مقایسه نمیدادند ، بنابراین هدف اصلی اونها ضربه زدن به اصل و ریشه است .

√ تا 3 نشه بازی نشه:

همانطور كه شما عزیزان اطلاع دارید ، برای وضو گرفتن توصیه های بسیاری در دین اسلام هست كه از اسراف نكردن آب برای وضو گرفته تا نحوه وضو گرفتن و این را هم میدانید كه در وضو گرفتن ، یك بار آب ریختن و شستن دست واجب است ، بار دوم مستحب است و بار سوم موجب ابطال وضو می شود .

√ ورق بی بی در بازی حكم:

رهبر معظم انقلاب در خصوص ورق بازی این چنین فتوا صادر می نمایند كه : بازى با ورقى كه عرفا از آلات قمار محسوب می‏شود، بطور مطلق حرام است و جایز نیست انسان با اختیار در مجلس قمار یا بازى با آلات قمار شركت كند.

بنابراین تا اینجا حداقل برای ما اثبات شد كه ورق بازی ، حرام است . حال این جمله \"بی بی\" به كار رفته در این بازی اشاره به بانوی دو عالم حضرت فاطمه الزهرا (س) دارد و با استفاده از این لفظ به ایشان اهانت كر ده اند ولی اگر كمی دقیق تر شویم متوجه میشویم كه در خارج از مرزها به این ورق از بازی \"ملكه\" گفته می شود . در صورتی كه با برنامه ریزی و ریز بینی طراحان ، این ورق در ایران و در بین همه افرادی كه این بازی را انجام میدهند \"بی بی\" نامیده میشود .

√ حسن كچل:

متأسفانه در صدا و سیما این \"حسن خطرناك حسن خطرناك\" را در تیزر تلوزیونی \"شركت گاز\" مشاهده نموده اید . حرف من به مسئولین و دستندركاران ساخت این تیزر این هست كه این همه اسم وجود داره ، صاف باید بیاید و این اسم را انتخاب كنید . \"حسن\" در این جمله اشاره به امام حسن (علیه السلام) است .

√ اتل متل تو توله ، گاو حسن چجوره ، ...

متأسفانه این شعر كه هر بچه ایی دقیقا بعد از زیون باز كردن بهش یاد میدهند ، سر تا پا مورد هست .\"گاو حسن\" ، اشاره به امام حسن(علیه السلام) دارد ، \" نه شیر داره نه ...\" نه اعوذ بالله اشاره به متوجه نبودن امام حسن (علیه السلام) دارد كه یه گاو كه نه شیر می ده و نه ... داره را پیش خودش نگهداری میكنه . \"شیرشو را بردن هندستون ، یه زن كردی بستون\" ، وقتی گاو نه شیر داره و نه ... ، شیرش را چه شكلی مبرند هندوستان و بردن گاو به هندوستان چه شكلی میشه كه یه زن كردی میگیره ، مگه میشه اونجا زن كرد باشه ، پس طرف را به سخره میگیرند كه در هندوستان به دنبال یه زن كردی میگرده و زن كردی را در هندوستان میگیره . \"اسمش را گذاشت انقزی، دور كلاش قرمزی\" ،یه زن اون هم كرد چرا باید كلاه به سر داشته باشه و چرا باید رنگش قرمز باشه ، همونطور كه می دانید رنگ قرمز در اسلام رنگ خون و شهادت است كه در اكثر فیلم های غربی لباس سپاه دشمن و بدكار به رنگ قرمز هستند كه توهین به شهادت و شهادت طلبی دارند .

حالا جدای برداشتم از این جملات باید به این مطلب مهم هم اشاره كنم كه متأسفانه در داخل هم افرادی پیدا میشوند كه شوری را از مزه برده اند و با شاخ و برگ دادن یا به قول خودشون با اسلامی كردن این گونه جملات می خواهند كاری مثبت كرده باشند و خود را درگیر میكنند و وقت و سرمایه با ارزش خود را برای تفكر بر این مسائل بیخود و بی ارزش دارند .

√ استفاده از اسم \"غضنفر\" بعنوان سوژه جك :

متأسفانه اكثر جك هایی كه در خصوص آذری زبانان به كار میبرند از اسم \"غضنفر\" استفاده میكنند ، همانطور كه می دانید غضنفر یكی از القاب حضرت علی (علیه السلام) است


امضا کاربر
انتظار واژه ی زیباییست اما تا به کی...
جمعه 04 مهر 1393 - 17:25
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

پاسخ ها


برای نمایش پاسخ جدید نیازی به رفرش صفحه نیست روی تازه سازی پاسخ ها کلیک کنید !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :